niedziela, 13 stycznia 2013

2. Bohaterowie ;3 

 Angelika. 18-letnia Polka mieszkająca w Warszawie. Ta szczupła brunetka o dużych, piwnych oczach, ceni sobie prawdziwych przyjaciół. Jest uczuciową, miłą i ciepłą osobą. Kocha muzykę i zwierzęta. Jedną z jej wad jest trudność w przebaczaniu. Bywa kapryśna.Wiktoria. Przyjaciółka Angeliki. Też 18-latka z Wa-wy. Choć wydaje się miła to rani osoby na których jej zależy, bywa wredna i obrażalska. Nie umie docenić tego co ma.Paulina. Przyjaciółka Angeliki, kiedyś koleżanki z podstawówki. Jest otwarta i towarzyska. Jej pasją jest taniec i śpiew. Mozna jej zaufać. Jej wadą jest trudność w podejmowaniu decyzji i zbyt mała stanowczość.Niall. Irlandczyk mieszkający w Londynie. Jeden z członków zespołu One Direction. Lubi otaczać się miłymi i kochającymi osobami. Uwielbia jeść, nie lubi się nudzić. Jest troskliwy.


Louis. 21-letni Londyńczyk, 1/5 zespołu One Direction. Szalony i nieprzewidywalny. Troskliwy, ale czasem zbyt dziecinny jak na swój wiek. W związku z Eleanor Calder.Liam. 19-letni chłopak mieszkający w Londynie. Członek zespołu One Direction. Jest najbardziej dojrzały z zespołu i boi się zranić bliskie mu osoby, choć czasem odbiega od reguł. Bywa lekceważący. W związku z Danielle Peazer.Harry. 18- letni Londyńczyk, jeden z członków zespołu One Direction. Dąży do celu i nie odpuszcza łatwo. Jest przyjacielski, ale czasem bywa oschły.Zayn. 19-letni piosenkarz z One Direction. Mieszka w Londynie. Jest kochany, ale bywa zadufany w sobie. Sprawia wrażenie obrażonego lalusia, ale wcale taki nie jest.

_____________________________________________________
Wiem, ze to nie są prawdziwe cechy chłopaków ale takie miały mi chyba wyjść ;D. Za kilka dni napiszę 1-szy rozdział. Wybaczcie, nie napisze prologu bo mi się nie chce. Ja leń :3. W sumie to co zawarte w prologu będzie w pierwszym rozdziale. Czekajcie cierpliwie i piszcie komenty ;) To dla mnie ważne c:
Kocham, cześć !! ♥♥♥2 komentarze:

  1. Będę czytać :3 Zapraszam: http://sweet-lemon1d.blogspot.com/ :>

    OdpowiedzUsuń